iNovotný - obchod a zprostředkování » Nabízíme

Nabízíme

Reklama na LEDkách

Reklama na LEDkách

Velkoplošná, plnobarevná venkovní obrazovka, která je umístěna na strategickém místě jihočeské metropole, v blízkosti nejvíce frekventované křižovatky v Českých Budějovicích s největší kumulací potencionálních zákazníků v jižních Čechách. Obrazovka je vyrobena na základě moderní špičkové technologie, která splňuje nový světový trend pro oudoorová média 3. tisíciletí. Schopnost dynamického projevu LED obrazovek je obrovským potenciálem v oblasti outdoorové prezentace. Taková reklama je mnohonásobně účinnější oproti běžným statickým outdoorovým médiím. Interaktivní a nepřehlédnutelná forma sdělení umožňuje atraktivním způsobem oslovit najednou velké množství potencionálních zákazníků. Nejmodernější LED technologie naší obrazovky zaručuje vynikající viditelnost prezentovaného spotu i...

 
Inzerce v Budějcký Drbně

Inzerce v Budějcký Drbně

Budějcká Drbna vznikla z důvodu, že podobný zpravodajský portál zaměřený čistě lokálně u nás chybí. Jejím cílem je informovat Vás o dění v Budějcích, dát Vám možnost sdělit co se Vám v našem městě líbí, pomoci Vám s tím co Vás štve, nebo Vám dát možnost představit se. Je to portál o lidech, které denně potkáváte na ulicích, v sousedství, na stadionech, divadlech, kinech, u lékařů apod. a ne o těch, které vídáte ve zprávách v televizi jenom proto, že jim např. v od nás vzdálené stovky km Horní (Dolní) Lhotě vyhořel dům.

 
Tvorba webových stránek, internetových aplikací a software na míru

Tvorba webových stránek, internetových aplikací a software na míru

CHCIWWWSTRANKY.CZ jsou projektem společnosti FT Sun s.r.o. Chcete podnikat s pomocí internetu a chybí Vám silný partner? Máte strach z teoretických znalostí bez praxe? Pragmatismus a technologické standardy místo obecných frází? Spolupracujte rádi s někým, kdo má historii a silné zázemí? Nebojíte se správné ceny, ale nechcete přeplácet? Odpovězte 5x ano a jste na správné adrese!

 
Spoluúčast na projektu Maturantka Roku

Spoluúčast na projektu Maturantka Roku

Maturantka Roku je společným projektem internetových portálů www.maturak.cz a www.bad-bull.com. Maturantka Roku je soutěží pro dívky v posledním ročníku střední školy. Soutěží se o zajímavé ceny. V tomto projektu jsme tak trošku obrátili formát internetových soutěží. Hlavním prostorem na kterém se soutěží je fanouškovská stránka Maturantky Roku na sociální síti Facebook.